דבר המנהלת

כמה מילים ממני אליכם

כמו עץ עתיק שתול על מים ששורשיו עמוקים, כך מסורת רבת השנים שהתברכנו בה בקונסרבטוריון פתח תקוה מביאה איתה ארומה מיוחדת במינה של עשיה מוסיקלית עשירה, מגוונת ומרתקת .

הרכב מיוחד במינו של צוות מורים ומורות עתירי ניסיון והישגים, לצד מורים ומורות צעירים ודינמיים, מוביל מגוון רחב של פעילויות הכוללות תזמורות, הרכבים, מקהלות, שעורים פרטניים, וכל מקצועות התאוריה המוזיקלים.
השיאים המוזיקלים, הפרסים, בארץ ובחו״ל, ההפקות המושקעות וההישגים להם זכו תלמידי ותלמידות הקונסרבטוריון במשך השנים, הן כגופי ביצוע והן כמוזיקאים פרטניים ממקמים את קונסרבטוריון פתח תקוה כקונסרבטוריון מוביל ופורץ דרך בשמי החינוך המוזיקלי בארץ ובעולם
.

בנימה אישית, גולת הכותרת של הקונסרבטוריון, מעבר למצויינות מרקיעת שחקים, היא העשייה בתוך הקהילה והעובדה שכל ילד וילדה יודעים שיש להם כתובת אצלנו, בין אם הם מכוונים למצוינות ובין אם הם רוצים במוזיקה שתהיה חלק מעולמם התרבותי. הושטת היד לאוכלוסיות מוחלשות ולתלמידים בעלי צרכים מיוחדים חרוטה אף היא באותיות של השקעה, הקשבה, תמיכה ועידוד, על דגל הקונסרבטוריון. מקור לגאווה מיוחד אצלנו בקונסרבטוריון פתח תקוה היא העובדה שאנחנו משפחה, בה לכל אחד ואחת יש מקום ופינה משלו, והרבה חום, תמיכה, עידוד, ורוח גבית לגדול ולהיות הכי טוב שאתה יכול, הכי טובה שאת יכולה להיות .

 .אני מאחלת לתלמידינו ומשפחותיהם שנה מוצלחת ומלאה בצלילים, אנו כאן לכל מענה

שלומית מדר,
מנהלת הקונסרבטוריון ופרוייקט ביה"ס המנגן

אנחנו כאן בשבילך